Zpracovávám data

Kožené opasky a strojní vyšívání / Strojové vyšívání loga, výroba opasků, odznaků, přezky, klíčenky, přívěsky

Kontaktní údaje

Libor Filák
Podlesí 4935
760 05 - Zlín

+420 603 360 767

AKTUÁLNÍ NABÍDKA

Pro váš klub či firmu vyrobíme kožené opasky s ražbou a kovovou přezkou, kovové odznaky, nášivky, přívěsky z kovu nebo kůže. A to vše s vašim klubovým či firemním logem!

Využijte i možnosti strojového vyšívání loga či vašeho vlastního designu na všemožné textilní výrobky. Vyšíváme nejčastěji na trička, košile, nášivky, čepice.

Potřebujete vyšít logo či nápis na tričko, košili či jakýkoliv textil? Vyšíváme na vlastním vyšívacím stroji. Nabízíme možnost výroby ukázkového kusu vašeho klubového předmětu!

Odkazy:
hasici-darky.cz
iqsport.cz/
http://www.moto-ustinl.cz/
jawa.as

 banner hasici darky

Reklama a odkazy

Hasiči, policie, záchranáři a státní správa

Na stránce HASIČI, POLICIE a STÁTNÍ SPRÁVA nalezne v nabídce výrobky jako HASIČSKÉ OPASKY textilní, textilní policejní opasky, textilní opasky pro záchranáře – textilní opasky obsahují na sponě otvírák na pivo. Dále jsou to výrobky - kožená pouzdra na doklady, vyšívaný textil – hasičské trička, hasičské čepice, polokošile hasiči, nášivky hasiči, domovenky, odznaky hasiči, hasičské medaile a plakety, vyznamenání a řády, flockované tubusy na diplomy, papírové tubusy. NÁŠIVKY HASIČI je možné dodat se suchým zipem, aby bylo možné nášivky umístit na hasičský oděv PS2. Veškeré výrobky je možné zabalit do dárkových krabiček. Na opasky jsou v nabídce speciální papírové KRABICE. Na krabičky je možné vyhotovit ražbu loga. Odznaky HASIČI jsou vyhotoveny ve 3D plastice, aby byl efekt všech detailů odznaku výraznější. Ve standardní nabídce výrobků pro hasiče se také nachází OTVÍRÁK na PIVO. Otvíráky na pivo je možné doplnit potiskem nebo laserovým značením. V přípravě jsou další výrobky pro hasiče.

BUDUJTE SI SPRÁVNOU IMAGE

Buďte stylový a originální klub. Nechte si vyrobit vaše klubové kožené opasky s logem klubu, kterými se odlišíte od ostatních!

Kožený opasek je jedním z nejoblíbenějších doplňků každého správného motorkáře a neměl by na kalhotech chybět. Nabízíme možnost výroby ukázkového kusu vašeho klubového koženého opasku s ražbou.

Objednávka výroby opasků již od 50 kusů !!!

Galerie referencí