Zpracovávám data

Strojové vyšívání loga, výroba kožené opasky, výroba odznaků, přezky, klíčenky, přívěsky - výroba kožených opasků s ražbou klubového loga

Kontaktní údaje

Libor Filák
Podlesí 4935
760 05 - Zlín

+420 603 360 767

AKTUÁLNÍ NABÍDKA

Pro váš klub či firmu vyrobíme kožené opasky s ražbou a kovovou přezkou, kovové odznaky, nášivky, přívěsky z kovu nebo kůže. A to vše s vašim klubovým či firemním logem!

Využijte i možnosti strojového vyšívání loga či vašeho vlastního designu na všemožné textilní výrobky. Vyšíváme nejčastěji na trička, košile, nášivky, čepice.

Potřebujete vyšít logo či nápis na tričko, košili či jakýkoliv textil? Vyšíváme na vlastním vyšívacím stroji. Nabízíme možnost výroby ukázkového kusu vašeho klubového předmětu!

Odkazy:
hasici-darky.cz
iqsport.cz/
http://www.moto-ustinl.cz/
jawa.as

 banner hasici darky

Reklama a odkazy

Kožené dokladovky, kožené peněženky

V nabídce je HASIČSKÁ KOŽENÁ DOKLADOVKA, HASIČSKÁ KOŽENÁ PENĚŽENKA . Dle přání je možné vyrobit HASIČSKOU KOŽENOU DOKLADOVKU, HASIČSKOU KOŽENOU PENĚŽENKU na zakázku. V přípravě jsou další HASIČSKÉ DÁRKY. Mezi další HASIČSKÉ DÁRKY patří tyto výrobky: HASIČSKÝ TEXTIL - HASIČSKÉ TRIČKO s reflexní výšivkou a s reflexním potiskem na zádech, HASIČSKÁ ČEPICE, HASIČSKÁ MIKINA, HASIČSKÁ BUNDA, HASIČSKÁ NÁŠIVKA, HASIČSKÝ KOŽENÝ OPASEK, HASIČSKÝ TEXTILNÍ OPASEK, který obsahuje otvírák na pivo, HASIČSKÝ OTVÍRÁK, HASIČSKÝ ODZNAK, HASIČSKÝ PŘÍVĚŠEK, HASIČSKÉ ŠLE, HASIČSKÝ ZVONEČEK, HASIČSKÁ KRAVATOVÁ SPONA, HASIČSKÉ MANŽETOVÉ KNOFLÍČKY. Ve výrobním programu se nachází také dárky s nápisem POLICIE, ZÁCHRANÁŘI, MĚSTSKÁ POLICIE.

 

Dokladovky a peněženky Hasiči a ZZS je možné zakoupit ZDE.


BUDUJTE SI SPRÁVNOU IMAGE

Buďte stylový a originální klub. Nechte si vyrobit vaše klubové kožené opasky s logem klubu, kterými se odlišíte od ostatních!

Kožený opasek je jedním z nejoblíbenějších doplňků každého správného motorkáře a neměl by na kalhotech chybět. Nabízíme možnost výroby ukázkového kusu vašeho klubového koženého opasku s ražbou.

Objednávka výroby opasků již od 50 kusů !!!

Galerie referencí Klíčová slova