Zpracovávám data

Strojové vyšívání loga, výroba kožené opasky, výroba odznaků, přezky, klíčenky, přívěsky - výroba kožených opasků s ražbou klubového loga

Kontaktní údaje

Libor Filák
Podlesí 4935
760 05 - Zlín

+420 603 360 767

OPASKY, PŘEZKY, KLÍČENKY

Pro vaši firmu, klub, organizaci nebo hasičský sbor můžeme vyrobit opasek nebo přezku s vašim logem nebo znakem. Kožené opasky mohou být s ražbou. Textilní opasky můžete mít jak s vlastním logem na přezce, tak se speciálně potisknutým popruhem.

Přidruženou výrobou jsou odznaky a kovové klíčenky, které mohou být i s ručně barveným logem. Minimální množství zakázkových výrobků je 500 ks.

Odkazy:
www.darking.cz/
hasici-darky.cz
iqsport.cz
www.moto-ustinl.cz

Reklama a odkazy

Zvonečky

Kovové vánoční zvonečky HASIČI, ZÁCHRÁNÁŘI jsou vyrobeny se zinkové slitiny s pokovením staromosaz. Rozměry zvonečku jsou 40 mm průměr těla zvonečku a 60 mm na výšku. Zvoneček HASIČI je provedený s 3D hasičským symbolem helma a sekery a zvoneček záchranáři je provedený s 3D hvězdou života. Zvonek má velmi pěkný zvuk a bude jistě velmi zajímavým dárkem ne jen k Vánocům.

Výroba od 500 kusů!
Zvoneček HASIČI s potiskem obecního erbu nebo jiného motivu výroba již od 100kusů!

Zvoneček HASIČI si můžete prohlédnout i poslechnout v následujícím videu. Na našem kanálu Youtube najdete i další zvonečky jako například HVĚZDA ŽIVOTA, PÍST, ČESKÝ LEV a mnoho dalších zvonečků.

 

BUDUJTE VZTAHY KVALITNÍMI DÁRKY!

Laciný dárek může kvalitního zákazníka urazit. Važte si stálých, kvalitních klientů pozornostmi a dárky, které mají takovou úroveň, kterou od nich očekáváte.

U NOVÝCH ZÁKAZNÍKŮ NA SEKERU NEDÁVÁME!
SPLATNOST FAKTUR NAD 14 DNÍ JE SPROSTOTA, NA KTEROU NESLYŠÍME!

 

Galerie referencí