Zpracovávám data

Kožené opasky a strojní vyšívání / Strojové vyšívání loga, výroba opasků, odznaků, přezky, klíčenky, přívěsky

Kontaktní údaje

Libor Filák
Podlesí 4935
760 05 - Zlín

+420 603 360 767

OPASKY, PŘEZKY, KLÍČENKY

Pro vaši firmu, klub, organizaci nebo hasičský sbor můžeme vyrobit opasek nebo přezku s vašim logem nebo znakem. Kožené opasky mohou být s ražbou. Textilní opasky můžete mít jak s vlastním logem na přezce, tak se speciálně potisknutým popruhem.

Přidruženou výrobou jsou odznaky a kovové klíčenky, které mohou být i s ručně barveným logem. Minimální množství zakázkových výrobků je 1000ks.

Odkazy:
www.darking.cz/
hasici-darky.cz
iqsport.cz
www.moto-ustinl.cz

Reklama a odkazy
Úvodní stranaNovinky a aktualityStrojně vyšíváme na vlastním vyšívacím stroji

Strojně vyšíváme na vlastním vyšívacím stroji

Strojní vyšívání se provádí na 12-ti jehlovém vyšívacím automatu. Velký důraz je kladen na maximální množství stehů a jejich kvalitu při vyšívání loga. Na přání je možné dodat ZDARMA vzorek výšivky. V nabídce je textil zahraničních i domácích výrobců. Logo je možné vyšít i na dodaný textil. Dodací lhůta se pohybuje od 2-5 týdnů v závislosti na zvoleném textilu a momentální kapacitě. Veškerý textil je možné vyrobit i na zakázku podle přání zákazníka. Více informaci o strojním vyšívání naleznete zde.

Zpět na Novinky a aktuality

BUDUJTE VZTAHY KVALITNÍMI DÁRKY!

Laciný dárek může kvalitního zákazníka urazit. Važte si stálých, kvalitních klientů pozornostmi a dárky, které mají takovou úroveň, kterou od nich očekáváte.

U NOVÝCH ZÁKAZNÍKŮ NA SEKERU NEDÁVÁME!
SPLATNOST FAKTUR NAD 14 DNÍ JE SPROSTOTA, NA KTEROU NESLYŠÍME!

 

Galerie referencí Klíčová slova