Zpracovávám data

Výroba smaltovaných odznaků, smaltované odznaky na zakázku

Kontaktní údaje

Libor Filák
Podlesí 4935
760 05 - Zlín

+420 603 360 767

AKTUÁLNÍ NABÍDKA

Pro váš klub či firmu vyrobíme kožené opasky s ražbou a kovovou přezkou, kovové odznaky, nášivky, přívěsky z kovu nebo kůže. A to vše s vašim klubovým či firemním logem!

Využijte i možnosti strojového vyšívání loga či vašeho vlastního designu na všemožné textilní výrobky. Vyšíváme nejčastěji na trička, košile, nášivky, čepice.

Potřebujete vyšít logo či nápis na tričko, košili či jakýkoliv textil? Vyšíváme na vlastním vyšívacím stroji. Nabízíme možnost výroby ukázkového kusu vašeho klubového předmětu!

Odkazy:
hasici-darky.cz
iqsport.cz/
http://www.moto-ustinl.cz/
jawa.as

 banner hasici darky

Reklama a odkazy

Výroba smaltovaných odznaků, odznaky na zakázku

Kvalita, luxus, jedinečnost. Takto by se daly charakterizovat smaltované odznaky. Jsme výrobce odznaků s dlouholetou tradicí a zkušenostmi. Pro smaltování se nejlépe hodí odznaky odlité z cínové slitiny. Tyto odznaky je možné barvit libovolným počtem barev. Smaltovat se mohou i vrstvené odznaky.

Luxusní odznaky


Tyto nejluxusnější odznaky je vhodné doplnit luxusními povrchovými úpravami jako je pravé zlato nebo stříbro. Takto vyrobené odznaky budou zaručeně nejoriginálnější a zároveň mimořádně reprezentativní.

Všechny vyobrazené zakázkové vzorky výrobků s logem firmy, klubu nebo ochrannou známkou jsou neprodejné!

Výroba odznaků od 500 ks.

BUDUJTE SI SPRÁVNOU IMAGE

Buďte stylový a originální klub. Nechte si vyrobit vaše klubové kožené opasky s logem klubu, kterými se odlišíte od ostatních!

Kožený opasek je jedním z nejoblíbenějších doplňků každého správného motorkáře a neměl by na kalhotech chybět. Nabízíme možnost výroby ukázkového kusu vašeho klubového koženého opasku s ražbou.

Objednávka výroby opasků již od 50 kusů !!!

Galerie referencí Klíčová slova