Zpracovávám data

Kožené opasky a strojní vyšívání / Strojové vyšívání loga, výroba opasků, odznaků, přezky, klíčenky, přívěsky

Kontaktní údaje

Libor Filák
Podlesí 4935
760 05 - Zlín

+420 603 360 767

OPASKY, PŘEZKY, KLÍČENKY

Pro vaši firmu, klub, organizaci nebo hasičský sbor můžeme vyrobit opasek nebo přezku s vašim logem nebo znakem. Kožené opasky mohou být s ražbou. Textilní opasky můžete mít jak s vlastním logem na přezce, tak se speciálně potisknutým popruhem.

Přidruženou výrobou jsou odznaky a kovové klíčenky, které mohou být i s ručně barveným logem. Minimální množství zakázkových výrobků je 500 ks.

Odkazy:
www.darking.cz/
hasici-darky.cz
iqsport.cz
www.moto-ustinl.cz

Reklama a odkazy
Úvodní stranaOpaskyPřezkyVýroba odlévaných přezek

Výroba odlévaných přezek

Odlévané přezky se nachází v nabídce firmy již více jak 9 let. Minimální série přezek je 100 ks! Cena odlévaných přezek vás velmi příjemně překvapí, proto si naváhejte zažádat o nezávaznou a bezplatnou kalkulaci přezky s logem vašeho klubu. Kvalita technologie umožní vykreslení sebemenšího detailu přezky.

Přezka může být v provedení 3D - plastická. Zadní strana přezky může obsahovat vaše firemní logo, www, adresu a pod. Široká nabídka povrchových úprav přezek uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Nabízíme možnost výroby ukázkového vzorku vaší klubové přezky zdarma!

Všechny vyobrazené zakázkové vzorky výrobků s logem firmy, klubu nebo ochrannou známkou jsou neprodejné!

Výroba od 1000 ks!

BUDUJTE VZTAHY KVALITNÍMI DÁRKY!

Laciný dárek může kvalitního zákazníka urazit. Važte si stálých, kvalitních klientů pozornostmi a dárky, které mají takovou úroveň, kterou od nich očekáváte.

Galerie referencí Klíčová slova