Zpracovávám data

Kožené opasky a strojní vyšívání / Strojové vyšívání loga, výroba opasků, odznaků, přezky, klíčenky, přívěsky

Kontaktní údaje

Libor Filák
Podlesí 4935
760 05 - Zlín

+420 603 360 767

OPASKY, PŘEZKY, KLÍČENKY

Pro vaši firmu, klub, organizaci nebo hasičský sbor můžeme vyrobit opasek nebo přezku s vašim logem nebo znakem. Kožené opasky mohou být s ražbou. Textilní opasky můžete mít jak s vlastním logem na přezce, tak se speciálně potisknutým popruhem.

Přidruženou výrobou jsou odznaky a kovové klíčenky, které mohou být i s ručně barveným logem. Minimální množství zakázkových výrobků je 500 ks.

Odkazy:
www.darking.cz/
hasici-darky.cz
iqsport.cz
www.moto-ustinl.cz

Reklama a odkazy
Úvodní stranaOpaskyVýroba kožených opasků s logem Vaší firmy

Výroba kožených opasků, pásků s logem Vaší firmy

Firemní opasky, pásky - dokonalá reprezantace nebo dárek
 

Kvalitní, kožený opasek - pásek může být velmi zajímavým a reprezentativním dárkem vašim klientům a obchodním partnerům. K těmto opaskům je možno vyrobit speciální přezku - sponu dle vašeho přání, nebo si vybrat z nabídky přezek moderního stylu. Kožené pásky lze vyzdobit s raženým logem na jeho konci, které nepůsobí rušivě a přitom splní reklamní účel. Kožené opasky do společenských kalhot mohou být široké 30mm nebo 35mm. Vhodným dárkem může být i kožený opasek do riflí o šíři 40mm. Nejžádanější rozměr koženého opasku je šířka 35mm, který lze použít i do riflových kalhot.

Objednávky opasků s raženým logem na jeho konci přijímáme již od 50 kusů. Pro zakázkovou výrobu speciální přezky je nutný minimální počet 100 kusů.

Všechny vyobrazené zakázkové vzorky výrobků s logem firmy, klubu nebo ochrannou známkou jsou neprodejné!

 

BUDUJTE VZTAHY KVALITNÍMI DÁRKY!

Laciný dárek může kvalitního zákazníka urazit. Važte si stálých, kvalitních klientů pozornostmi a dárky, které mají takovou úroveň, kterou od nich očekáváte.

Galerie referencí Klíčová slova