Zpracovávám data

Kožené opasky a strojní vyšívání / Strojové vyšívání loga, výroba opasků, odznaků, přezky, klíčenky, přívěsky

Kontaktní údaje

Libor Filák
Podlesí 4935
760 05 - Zlín

+420 603 360 767

AKTUÁLNÍ NABÍDKA

Pro váš klub či firmu vyrobíme kožené opasky s ražbou a kovovou přezkou, kovové odznaky, nášivky, přívěsky z kovu nebo kůže. A to vše s vašim klubovým či firemním logem!

Využijte i možnosti strojového vyšívání loga či vašeho vlastního designu na všemožné textilní výrobky. Vyšíváme nejčastěji na trička, košile, nášivky, čepice.

Potřebujete vyšít logo či nápis na tričko, košili či jakýkoliv textil? Vyšíváme na vlastním vyšívacím stroji. Nabízíme možnost výroby ukázkového kusu vašeho klubového předmětu!

Odkazy:
hasici-darky.cz
iqsport.cz/
http://www.moto-ustinl.cz/
jawa.as

 banner hasici darky

Reklama a odkazy

Výroba kožených opasků, pásků s logem Vaší firmy

Firemní opasky, pásky - dokonalá reprezantace nebo dárek
 

Kvalitní, kožený opasek - pásek může být velmi zajímavým a reprezentativním dárkem vašim klientům a obchodním partnerům. K těmto opaskům je možno vyrobit speciální přezku - sponu dle vašeho přání, nebo si vybrat z nabídky přezek moderního stylu. Kožené pásky lze vyzdobit s raženým logem na jeho konci, které nepůsobí rušivě a přitom splní reklamní účel. Kožené opasky do společenských kalhot mohou být široké 30mm nebo 35mm. Vhodným dárkem může být i kožený opasek do riflí o šíři 40mm. Nejžádanější rozměr koženého opasku je šířka 35mm, který lze použít i do riflových kalhot.

Objednávky opasků s raženým logem na jeho konci přijímáme již od 50 kusů. Pro zakázkovou výrobu speciální přezky je nutný minimální počet 100 kusů.

Všechny vyobrazené zakázkové vzorky výrobků s logem firmy, klubu nebo ochrannou známkou jsou neprodejné!

 

BUDUJTE SI SPRÁVNOU IMAGE

Buďte stylový a originální klub. Nechte si vyrobit vaše klubové kožené opasky s logem klubu, kterými se odlišíte od ostatních!

Kožený opasek je jedním z nejoblíbenějších doplňků každého správného motorkáře a neměl by na kalhotech chybět. Nabízíme možnost výroby ukázkového kusu vašeho klubového koženého opasku s ražbou.

Objednávka výroby opasků již od 50 kusů !!!

Galerie referencí Klíčová slova