Zpracovávám data

Strojové vyšívání loga, výroba kožené opasky, výroba odznaků, přezky, klíčenky, přívěsky - výroba kožených opasků s ražbou klubového loga

Kontaktní údaje

Libor Filák
Podlesí 4935
760 05 - Zlín

+420 603 360 767

AKTUÁLNÍ NABÍDKA

Pro váš klub či firmu vyrobíme kožené opasky s ražbou a kovovou přezkou, kovové odznaky, nášivky, přívěsky z kovu nebo kůže. A to vše s vašim klubovým či firemním logem!

Využijte i možnosti strojového vyšívání loga či vašeho vlastního designu na všemožné textilní výrobky. Vyšíváme nejčastěji na trička, košile, nášivky, čepice.

Potřebujete vyšít logo či nápis na tričko, košili či jakýkoliv textil? Vyšíváme na vlastním vyšívacím stroji. Nabízíme možnost výroby ukázkového kusu vašeho klubového předmětu!

Odkazy:
hasici-darky.cz
iqsport.cz/
http://www.moto-ustinl.cz/
jawa.as

 banner hasici darky

Reklama a odkazy
Úvodní stranaOstatníVýroba medailí a plaket

Výroba medailí a plaket

 Zabýváme se výrobou medailí a plaket podle přání zákazníka.


Plakety je možné vyrobit i s 3D plastikou hradu, zámku, loga firmy. Na PLAKETY je možné vyhotovit bistu. PLAKETY je možné vyrobit jako odlitek o větší tloušťce, případně s 3D motivem na obou stranách plakety. Plakety mohou mít také speciálně provedenou hranu. Plakety mohou mít i jiný než kruhový tvar. Do plakety je možné vyhotovit jakýkoliv otvor. Všechny plakety je možné balit do transportních celoplastových obalů-pouzder nebo použít dárkový obal – sametovou luxusní krabičku. V dárkové krabičce je otvor pro plaketu vyroben na zakázku dle požadavku zákazníka. Povrchová úprava plakety může být provedena pravým zlatem, pravým stříbrem a následnou patinací. Na plakety je možné dodatečně vyznačit laserem potřebné data nebo číslice. Pokud potřebuje zákazník menší provedení plaket, lze grafiku změnit a vyhotovit ji v provedení MINCE.

Min. objednávka je 500 ks.

Všechny vyobrazené zakázkové vzorky výrobků s logem firmy, klubu nebo ochrannou známkou jsou neprodejné!

BUDUJTE SI SPRÁVNOU IMAGE

Buďte stylový a originální klub. Nechte si vyrobit vaše klubové kožené opasky s logem klubu, kterými se odlišíte od ostatních!

Kožený opasek je jedním z nejoblíbenějších doplňků každého správného motorkáře a neměl by na kalhotech chybět. Nabízíme možnost výroby ukázkového kusu vašeho klubového koženého opasku s ražbou.

Objednávka výroby opasků již od 50 kusů !!!

Galerie referencí