Zpracovávám data

výroba otvíráků na pivo

Kontaktní údaje

Libor Filák
Podlesí 4935
760 05 - Zlín

+420 603 360 767

AKTUÁLNÍ NABÍDKA

Pro váš klub či firmu vyrobíme kožené opasky s ražbou a kovovou přezkou, kovové odznaky, nášivky, přívěsky z kovu nebo kůže. A to vše s vašim klubovým či firemním logem!

Využijte i možnosti strojového vyšívání loga či vašeho vlastního designu na všemožné textilní výrobky. Vyšíváme nejčastěji na trička, košile, nášivky, čepice.

Potřebujete vyšít logo či nápis na tričko, košili či jakýkoliv textil? Vyšíváme na vlastním vyšívacím stroji. Nabízíme možnost výroby ukázkového kusu vašeho klubového předmětu!

Odkazy:
hasici-darky.cz
iqsport.cz/
http://www.moto-ustinl.cz/
jawa.as

 banner hasici darky

Reklama a odkazy

výroba otvíráků na pivo

 Výroba otvíráků na pivo – zakázkově lze vyrobit jakýkoliv OTVÍRÁK na pivo. V nabídce se také nachází patentovaný otvírák na pivo, který je skladem a lze jej doplnit laserovým gravírováním. Otvírák na pivo je jeden z nejoblííbenějších dárkových předmětů. V nabídce se nachází více jak 20 patentovaných kreací - otvírák na pivo. OTVÍRÁK na pivo se nachází také na přezkách na opasek. OTVÍRÁK na pivo může býr proveden ve 3D plastice dle Vašeho přání. Vaše logo můžeme zakomponovat do otvíráku na pivo. Povrchová úprava otvíráku zaručí jeho odolnost vůči oxidaci.

Zakázkové speciální otvíráky na pivo je možno vyrobit od 500 ks výše. 

Patentované otvíráky na pivo typ láhev - přívěšek na klíče - s laserovým gravírem lze vyhotovit od 100 ks.

Tento druh otvíráku na pivo je možné označit laserem. Na otvírák se zpravidla vyznačí adresa webových stránek nebo malé logo. Velikost loga, které je možné na otvírák aplikovat, je cca 23x7mm.

Všechny vyobrazené zakázkové vzorky výrobků s logem firmy, klubu nebo ochrannou známkou jsou neprodejné!

BUDUJTE SI SPRÁVNOU IMAGE

Buďte stylový a originální klub. Nechte si vyrobit vaše klubové kožené opasky s logem klubu, kterými se odlišíte od ostatních!

Kožený opasek je jedním z nejoblíbenějších doplňků každého správného motorkáře a neměl by na kalhotech chybět. Nabízíme možnost výroby ukázkového kusu vašeho klubového koženého opasku s ražbou.

Objednávka výroby opasků již od 50 kusů !!!

Galerie referencí Klíčová slova