Zpracovávám data

Kožené opasky a strojní vyšívání / Strojové vyšívání loga, výroba opasků, odznaků, přezky, klíčenky, přívěsky

Kontaktní údaje

Libor Filák
Podlesí 4935
760 05 - Zlín

+420 603 360 767

AKTUÁLNÍ NABÍDKA

Pro váš klub či firmu vyrobíme kožené opasky s ražbou a kovovou přezkou, kovové odznaky, nášivky, přívěsky z kovu nebo kůže. A to vše s vašim klubovým či firemním logem!

Využijte i možnosti strojového vyšívání loga či vašeho vlastního designu na všemožné textilní výrobky. Vyšíváme nejčastěji na trička, košile, nášivky, čepice.

Potřebujete vyšít logo či nápis na tričko, košili či jakýkoliv textil? Vyšíváme na vlastním vyšívacím stroji. Nabízíme možnost výroby ukázkového kusu vašeho klubového předmětu!

Odkazy:
hasici-darky.cz
iqsport.cz/
http://www.moto-ustinl.cz/
jawa.as

 banner hasici darky

Reklama a odkazy

Výroba kovových přívěsků

Jsme výrobce klíčenek a výrobce přívěšků, který uspokojí malé i velké zákazníky. Firemní přívěsky může mít v různém provedení od jednoduchých po 3D plastiky, barevné i pouze pokovené. Dlouholetá praxe ve výrobě reklamních přívěsků a jejich kvalita vás společně s cenou přesvědčí o správné volbě.

Kovové přívěšky s barevným potiskem - výroba od 500 ks

  • Pokud potřebujete menší množství přívěšků, je nejlevnější variantou kovový přívěsek s barevný potiskem. U potiskových přívěšků odpadají náklady na výrobu formy. Potisk je přelitý polyesterem.
  • Výjmečnost této technologie výroby přívěsků spočívá v možnosti zlatotisku a stříbrotisku na přívěsek.
  • Výroba přívěšků potiskem je velmi vhodná pro mnohobarevná loga, která jsou velmi jemná a nebo dokonce nevyrobitelná ručním barvením přívěsku.

Kovové přívěsky odlévané - výroba od 500 ks

  • Přívěsky vyráběné odléváním jsou na rozdíl od potiskových trojrozměrné. Vaše logo tak získá na přívěšku zajímavou hloubku detailu. Uspokojíme všechny zákazníky od malých klubů po velké firmy.

Všechny vyobrazené zakázkové vzorky výrobků s logem firmy, klubu nebo ochrannou známkou jsou neprodejné!

 

BUDUJTE SI SPRÁVNOU IMAGE

Buďte stylový a originální klub. Nechte si vyrobit vaše klubové kožené opasky s logem klubu, kterými se odlišíte od ostatních!

Kožený opasek je jedním z nejoblíbenějších doplňků každého správného motorkáře a neměl by na kalhotech chybět. Nabízíme možnost výroby ukázkového kusu vašeho klubového koženého opasku s ražbou.

Objednávka výroby opasků již od 50 kusů !!!

Galerie referencí Klíčová slova