Zpracovávám data

Kožené opasky a strojní vyšívání / Strojové vyšívání loga, výroba opasků, odznaků, přezky, klíčenky, přívěsky

Kontaktní údaje

Libor Filák
Podlesí 4935
760 05 - Zlín

+420 603 360 767

OPASKY, PŘEZKY, KLÍČENKY

Pro vaši firmu, klub, organizaci nebo hasičský sbor můžeme vyrobit opasek nebo přezku s vašim logem nebo znakem. Kožené opasky mohou být s ražbou. Textilní opasky můžete mít jak s vlastním logem na přezce, tak se speciálně potisknutým popruhem.

Přidruženou výrobou jsou odznaky a kovové klíčenky, které mohou být i s ručně barveným logem. Minimální množství zakázkových výrobků je 1000ks.

Odkazy:
www.darking.cz/
hasici-darky.cz
iqsport.cz
www.moto-ustinl.cz

Reklama a odkazy
Úvodní stranaNášivky s logem

Nášivky s logem

Strojní vyšívání nášivek je nejžádanější službou, kterou vám vyhotovíme jakoukoliv nášivku vašeho klubového nebo firemního loga. Nášivka může obsahovat až 12 barev. Na přání je nášivka podžehlená. Touto úpravou získá větší pevnost. Při vyšívání nášivek se používá velká hustota stehů, aby se získal plastický vzhled nášivky.

Nášivky mohou být vyhotoveny i jako 3D. Díky nejmodernější vyšívací a programové technice je zaručená vysoká přesnost detailu výšivky. Z velkého výběru barev nití a textilu uspokojíme každého zákazníka. Dodanou grafiku zpracujeme na vyšívací program na vlastním programovém vybavení a na přání vyhotovíme vzorek nášivky. Nášivka může být aplikovaná (nášivka se skládá z více barev textilu).

Všechny vyobrazené zakázkové vzorky výrobků s logem firmy, klubu nebo ochrannou známkou jsou neprodejné!

Výroba od 200 ks!

BUDUJTE VZTAHY KVALITNÍMI DÁRKY!

Laciný dárek může kvalitního zákazníka urazit. Važte si stálých, kvalitních klientů pozornostmi a dárky, které mají takovou úroveň, kterou od nich očekáváte.

U NOVÝCH ZÁKAZNÍKŮ NA SEKERU NEDÁVÁME!
SPLATNOST FAKTUR NAD 14 DNÍ JE SPROSTOTA, NA KTEROU NESLYŠÍME!

 

Galerie referencí Klíčová slova