Zpracovávám data

Kožené opasky a strojní vyšívání / Strojové vyšívání loga, výroba opasků, odznaků, přezky, klíčenky, přívěsky

Kontaktní údaje

Libor Filák
Podlesí 4935
760 05 - Zlín

+420 603 360 767

AKTUÁLNÍ NABÍDKA

Pro váš klub či firmu vyrobíme kožené opasky s ražbou a kovovou přezkou, kovové odznaky, nášivky, přívěsky z kovu nebo kůže. A to vše s vašim klubovým či firemním logem!

Využijte i možnosti strojového vyšívání loga či vašeho vlastního designu na všemožné textilní výrobky. Vyšíváme nejčastěji na trička, košile, nášivky, čepice.

Potřebujete vyšít logo či nápis na tričko, košili či jakýkoliv textil? Vyšíváme na vlastním vyšívacím stroji. Nabízíme možnost výroby ukázkového kusu vašeho klubového předmětu!

Odkazy:
hasici-darky.cz
iqsport.cz/
http://www.moto-ustinl.cz/
jawa.as

 banner hasici darky

Reklama a odkazy

Nášivky s logem

Strojní vyšívání nášivek je nejžádanější službou, kterou vám vyhotovíme jakoukoliv nášivku vašeho klubového nebo firemního loga. Nášivka může obsahovat až 12 barev. Na přání je nášivka podžehlená. Touto úpravou získá větší pevnost. Při vyšívání nášivek se používá velká hustota stehů, aby se získal plastický vzhled nášivky.

Nášivky mohou být vyhotoveny i jako 3D. Díky nejmodernější vyšívací a programové technice je zaručená vysoká přesnost detailu výšivky. Z velkého výběru barev nití a textilu uspokojíme každého zákazníka. Dodanou grafiku zpracujeme na vyšívací program na vlastním programovém vybavení a na přání vyhotovíme vzorek nášivky. Nášivka může být aplikovaná (nášivka se skládá z více barev textilu).

Všechny vyobrazené zakázkové vzorky výrobků s logem firmy, klubu nebo ochrannou známkou jsou neprodejné!

Výroba od 200 ks!

BUDUJTE SI SPRÁVNOU IMAGE

Buďte stylový a originální klub. Nechte si vyrobit vaše klubové kožené opasky s logem klubu, kterými se odlišíte od ostatních!

Kožený opasek je jedním z nejoblíbenějších doplňků každého správného motorkáře a neměl by na kalhotech chybět. Nabízíme možnost výroby ukázkového kusu vašeho klubového koženého opasku s ražbou.

Objednávka výroby opasků již od 50 kusů !!!

Galerie referencí Klíčová slova