Zpracovávám data

Kožené opasky a strojní vyšívání / Strojové vyšívání loga, výroba opasků, odznaků, přezky, klíčenky, přívěsky

Kontaktní údaje

Libor Filák
Podlesí 4935
760 05 - Zlín

+420 603 360 767

OPASKY, PŘEZKY, KLÍČENKY

Pro vaši firmu, klub, organizaci nebo hasičský sbor můžeme vyrobit opasek nebo přezku s vašim logem nebo znakem. Kožené opasky mohou být s ražbou. Textilní opasky můžete mít jak s vlastním logem na přezce, tak se speciálně potisknutým popruhem.

Přidruženou výrobou jsou odznaky a kovové klíčenky, které mohou být i s ručně barveným logem. Minimální množství zakázkových výrobků je 1000ks.

Odkazy:
www.darking.cz/
hasici-darky.cz
iqsport.cz
www.moto-ustinl.cz

Reklama a odkazy
Úvodní stranaStrojní vyšívání textilu

Strojní vyšívání textilu

Strojní vyšívání textilu se provádí na veškerý textil – trička, polokošile, čepice, košile, teplákové soupravy a jiné. Vyšívání textilu provádíme také na donesený textil. Výroba nášivek na zakázku – na zakázku vám vyrobíme jakoukoliv nášivku. Nášivka může být podžehlená, aby se dala nažehlit a měla pevnější tvar. Nášivky je možné ořezat laserem. Výšivka na tričko, výšivka na čepice nebo jiný textil může být aplikovaná (ve výšivce je všitý textil jiné barvy). Při vyšívání se používají kromě standardních odstínů nití také fluorescentní, fosforescentní a metalické nitě. (Fluorescentní výšivka reaguje na světlo – změní barvu, fosforescentní výšivka v noci vyzařuje a svítí, metalická výšivka působí kovovým efektem).

Zakázkové vyšívání je velmi oblíbené v kombinaci jiných doplňků a materiálů. Jsme jediná firma v ČR, která Vám může poskytnout velmi zajímavou kombinaci tří technologií – strojní vyšívání, kožedělná výroba, slévárna zinkových slitin. Kombinací těchto různých materiálů/technologií lze docílit jedinečných možností, jak nabídnout vašim zákazníkům výrobek složený ze tří různých materiálů nebo doplnit klasický materiál – kůže, doplňkem výšivky nebo naopak. Velmi oblíbená a jedinečná je kombinace nášivky, na kterou se doplní odznak. Nášivka se dá doplnit suchým zipem (velcro). Na přívěšek na klíče s výšivkou je rovněž možné doplnit odznak.

Strojní vyšívání textilu se provádí na 12-ti jehlovém vyšívacím automatu. Velký důraz je kladen na maximální množství stehů a jejich kvalitu při strojním vyšívání loga. Na přání je možné dodat ZDARMA vzorek výšivky nebo nášivky. V nabídce je textil zahraničních i domácích výrobců. Jakýkoliv textil může být opatřen aplikovanou výšivkou. Logo je možné vyšít i na dodaný textil. Dodací lhůta se pohybuje od 2 - 5 týdnů v závislosti na zvoleném textilu a momentální kapacitě. Veškerý textil je možné vyrobit i na zakázku podle přání zákazníka.

 • Klubové a firemní nášivky
  Výroba klubových a firemních nášivek dle vámi zadaného vzoru. Nášivky je možné podžehlit pro jejich zpevnění. Zajímavého efektu nášivky se dá docílit kombinací potisku s výšivkou. Nášivka může být opatřena suchým zipem. Tento druh nášivek se používá především pro Hasiče, Policii a záchranáře.
 • Trička s výšivkou
  V nabídce jsou trička různých barev a gramáží. Nejběžnější trička jsou 160g a 200g. Zákazník si může zvolit jednobarevné nebo vícebarevné provedení, krátký nebo dlouhý rukáv. Výšivku lze provést i na rukávy.
 • Čepice s výšivkou
  Čepice jsou dodávány v nejrůznějších barvách a provedeních, s obyčejným kšiltem nebo takzvané sendvičové. Výšivka může být přímo na čepici nebo je možné na čepici přišít vyhotovenou nášivku.
 • Košile s výšivkou
  Košile jsou domácí výroby s krátkým nebo dlouhým rukávem. Základní barevná kombinace je černo-bílá a červeno-bílá. Jiné kombinace je možné vyrobit od 100ks. V nabídce jsou také značkové jednobarevné košile domácí značky PCX. Výšivku lez provést kdekoliv si zákazník přeje.
 • Ručníky s výšivkou
  Ručníky jsou domácí produkce od firmy VEBA v bohatém sortimentu barev i provedení.
 • Termo prádlo s výšivkou
  Termo prádlo je od firmy RESTLESS a je určeno nejan na motocykly. Strojní výšivka bude vyšita podle Vašeho přání.

Všechny vyobrazené zakázkové vzorky výrobků s logem firmy, klubu nebo ochrannou známkou jsou neprodejné!

 Výroba od 200 kusů!

BUDUJTE VZTAHY KVALITNÍMI DÁRKY!

Laciný dárek může kvalitního zákazníka urazit. Važte si stálých, kvalitních klientů pozornostmi a dárky, které mají takovou úroveň, kterou od nich očekáváte.

U NOVÝCH ZÁKAZNÍKŮ NA SEKERU NEDÁVÁME!
SPLATNOST FAKTUR NAD 14 DNÍ JE SPROSTOTA, NA KTEROU NESLYŠÍME!

 

Galerie referencí Klíčová slova