Zpracovávám data

Výroba odlévaných odznaků, zakázkové odznaky

Kontaktní údaje

Libor Filák
Podlesí 4935
760 05 - Zlín

+420 603 360 767

OPASKY, PŘEZKY, KLÍČENKY

Pro vaši firmu, klub, organizaci nebo hasičský sbor můžeme vyrobit opasek nebo přezku s vašim logem nebo znakem. Kožené opasky mohou být s ražbou. Textilní opasky můžete mít jak s vlastním logem na přezce, tak se speciálně potisknutým popruhem.

Přidruženou výrobou jsou odznaky a kovové klíčenky, které mohou být i s ručně barveným logem. Minimální množství zakázkových výrobků je 500 ks.

Odkazy:
www.darking.cz/
hasici-darky.cz
iqsport.cz
www.moto-ustinl.cz

Reklama a odkazy
Úvodní stranaOdznakyVýroba odlévaných odznaků

Výroba odlévaných odznaků, odznaky na zakázku

Nejmodernější technologie lití vykreslí i sebemenší detail vašeho loga na odznaku. Odznaky mohou být pokoveny nejrůznějšími druhy povrchových úprav. Nejrozšířenější a nejoblíbenější povrch na odznak je starozinek. Mezi další oblíbené a přitom cenově zajímavé povrchy na odznaky patří staropovrchy - staroměď a straromosaz.

Na zadní stranu odznaků se umisťuje jedna až tři puzety podle velikosti odznaku a přání zákazníka (US patent na upevňování odznaků, který je nejrozšířenější).

Barevné odlévané odznaky


Pro barvené odznaky se používá nikl. Barvené odznaky se přelévají glazurou. Pro fajnšmekry je možné odznaky smaltovat (každá barva se vypaluje v peci zvlášť a výsledkem je velmi odolný povrch proti poškrábání). Odznaky je možné vyrobit 3D, vrstvené, nebo plastiky. Na přání je možné umístit na zadní stranu odznaku šroub pro upevnění na kožené brašny nebo kapotáž motorky nebo zalít nýt, aby bylo možné odznak připevnit přinýtováním.

Lisované odznaky


Při výrobě velké série se odznaky vyrábí lisováním. Nabízíme možnost výroby ukázkového kusu vašeho klubového odznaku zdarma!

Všechny vyobrazené zakázkové vzorky výrobků s logem firmy, klubu nebo ochrannou známkou jsou neprodejné!

Výroba odznaků od 1000 ks.

BUDUJTE VZTAHY KVALITNÍMI DÁRKY!

Laciný dárek může kvalitního zákazníka urazit. Važte si stálých, kvalitních klientů pozornostmi a dárky, které mají takovou úroveň, kterou od nich očekáváte.

Galerie referencí Klíčová slova