Zpracovávám data

Výroba odlévaných odznaků, zakázkové odznaky

Kontaktní údaje

Libor Filák
Podlesí 4935
760 05 - Zlín

+420 603 360 767

AKTUÁLNÍ NABÍDKA

Pro váš klub či firmu vyrobíme kožené opasky s ražbou a kovovou přezkou, kovové odznaky, nášivky, přívěsky z kovu nebo kůže. A to vše s vašim klubovým či firemním logem!

Využijte i možnosti strojového vyšívání loga či vašeho vlastního designu na všemožné textilní výrobky. Vyšíváme nejčastěji na trička, košile, nášivky, čepice.

Potřebujete vyšít logo či nápis na tričko, košili či jakýkoliv textil? Vyšíváme na vlastním vyšívacím stroji. Nabízíme možnost výroby ukázkového kusu vašeho klubového předmětu!

Odkazy:
hasici-darky.cz
iqsport.cz/
http://www.moto-ustinl.cz/
jawa.as

 banner hasici darky

Reklama a odkazy

Výroba odlévaných odznaků, odznaky na zakázku

Nejmodernější technologie lití vykreslí i sebemenší detail vašeho loga na odznaku. Odznaky mohou být pokoveny nejrůznějšími druhy povrchových úprav. Nejrozšířenější a nejoblíbenější povrch na odznak je starozinek. Mezi další oblíbené a přitom cenově zajímavé povrchy na odznaky patří staropovrchy - staroměď a straromosaz.

Na zadní stranu odznaků se umisťuje jedna až tři puzety podle velikosti odznaku a přání zákazníka (US patent na upevňování odznaků, který je nejrozšířenější).

Barevné odlévané odznaky


Pro barvené odznaky se používá nikl. Barvené odznaky se přelévají glazurou. Pro fajnšmekry je možné odznaky smaltovat (každá barva se vypaluje v peci zvlášť a výsledkem je velmi odolný povrch proti poškrábání). Odznaky je možné vyrobit 3D, vrstvené, nebo plastiky. Na přání je možné umístit na zadní stranu odznaku šroub pro upevnění na kožené brašny nebo kapotáž motorky nebo zalít nýt, aby bylo možné odznak připevnit přinýtováním.

Lisované odznaky


Při výrobě velké série se odznaky vyrábí lisováním. Nabízíme možnost výroby ukázkového kusu vašeho klubového odznaku zdarma!

Všechny vyobrazené zakázkové vzorky výrobků s logem firmy, klubu nebo ochrannou známkou jsou neprodejné!

Výroba odznaků od 500 ks.

BUDUJTE SI SPRÁVNOU IMAGE

Buďte stylový a originální klub. Nechte si vyrobit vaše klubové kožené opasky s logem klubu, kterými se odlišíte od ostatních!

Kožený opasek je jedním z nejoblíbenějších doplňků každého správného motorkáře a neměl by na kalhotech chybět. Nabízíme možnost výroby ukázkového kusu vašeho klubového koženého opasku s ražbou.

Objednávka výroby opasků již od 50 kusů !!!

Galerie referencí Klíčová slova