Zpracovávám data

Výroba smaltovaných odznaků, smaltované odznaky na zakázku

Kontaktní údaje

Libor Filák
Podlesí 4935
760 05 - Zlín

+420 603 360 767

OPASKY, PŘEZKY, KLÍČENKY

Pro vaši firmu, klub, organizaci nebo hasičský sbor můžeme vyrobit opasek nebo přezku s vašim logem nebo znakem. Kožené opasky mohou být s ražbou. Textilní opasky můžete mít jak s vlastním logem na přezce, tak se speciálně potisknutým popruhem.

Přidruženou výrobou jsou odznaky a kovové klíčenky, které mohou být i s ručně barveným logem. Minimální množství zakázkových výrobků je 500 ks.

Odkazy:
www.darking.cz/
hasici-darky.cz
iqsport.cz
www.moto-ustinl.cz

Reklama a odkazy
Úvodní stranaOdznakyVýroba smaltovaných odznaků

Výroba smaltovaných odznaků, odznaky na zakázku

Kvalita, luxus, jedinečnost. Takto by se daly charakterizovat smaltované odznaky. Jsme výrobce odznaků s dlouholetou tradicí a zkušenostmi. Pro smaltování se nejlépe hodí odznaky odlité z cínové slitiny. Tyto odznaky je možné barvit libovolným počtem barev. Smaltovat se mohou i vrstvené odznaky.

Luxusní odznaky


Tyto nejluxusnější odznaky je vhodné doplnit luxusními povrchovými úpravami jako je pravé zlato nebo stříbro. Takto vyrobené odznaky budou zaručeně nejoriginálnější a zároveň mimořádně reprezentativní.

Všechny vyobrazené zakázkové vzorky výrobků s logem firmy, klubu nebo ochrannou známkou jsou neprodejné!

Výroba odznaků od 1000 ks.

BUDUJTE VZTAHY KVALITNÍMI DÁRKY!

Laciný dárek může kvalitního zákazníka urazit. Važte si stálých, kvalitních klientů pozornostmi a dárky, které mají takovou úroveň, kterou od nich očekáváte.

Galerie referencí Klíčová slova