Zpracovávám data

Kožené opasky a strojní vyšívání / Strojové vyšívání loga, výroba opasků, odznaků, přezky, klíčenky, přívěsky

Kontaktní údaje

Libor Filák
Podlesí 4935
760 05 - Zlín

+420 603 360 767

OPASKY, PŘEZKY, KLÍČENKY

Pro vaši firmu, klub, organizaci nebo hasičský sbor můžeme vyrobit opasek nebo přezku s vašim logem nebo znakem. Kožené opasky mohou být s ražbou. Textilní opasky můžete mít jak s vlastním logem na přezce, tak se speciálně potisknutým popruhem.

Přidruženou výrobou jsou odznaky a kovové klíčenky, které mohou být i s ručně barveným logem. Minimální množství zakázkových výrobků je 500 ks.

Odkazy:
www.darking.cz/
hasici-darky.cz
iqsport.cz
www.moto-ustinl.cz

Reklama a odkazy
Úvodní stranaPřívěskyVýroba kovových přívěsků

Výroba kovových přívěsků

Jsme výrobce klíčenek a výrobce přívěšků, který uspokojí malé i velké zákazníky. Firemní přívěsky může mít v různém provedení od jednoduchých po 3D plastiky, barevné i pouze pokovené. Dlouholetá praxe ve výrobě reklamních přívěsků a jejich kvalita vás společně s cenou přesvědčí o správné volbě.

Kovové přívěšky s barevným potiskem - výroba od 500 ks

  • Pokud potřebujete menší množství přívěšků, je nejlevnější variantou kovový přívěsek s barevný potiskem. U potiskových přívěšků odpadají náklady na výrobu formy. Potisk je přelitý polyesterem.
  • Výjmečnost této technologie výroby přívěsků spočívá v možnosti zlatotisku a stříbrotisku na přívěsek.
  • Výroba přívěšků potiskem je velmi vhodná pro mnohobarevná loga, která jsou velmi jemná a nebo dokonce nevyrobitelná ručním barvením přívěsku.

Kovové přívěsky odlévané - výroba od 500 ks

  • Přívěsky vyráběné odléváním jsou na rozdíl od potiskových trojrozměrné. Vaše logo tak získá na přívěšku zajímavou hloubku detailu. Uspokojíme všechny zákazníky od malých klubů po velké firmy.

Všechny vyobrazené zakázkové vzorky výrobků s logem firmy, klubu nebo ochrannou známkou jsou neprodejné!

 

BUDUJTE VZTAHY KVALITNÍMI DÁRKY!

Laciný dárek může kvalitního zákazníka urazit. Važte si stálých, kvalitních klientů pozornostmi a dárky, které mají takovou úroveň, kterou od nich očekáváte.

Galerie referencí Klíčová slova