Zpracovávám data

Kožené opasky a strojní vyšívání / Strojové vyšívání loga, výroba opasků, odznaků, přezky, klíčenky, přívěsky

Kontaktní údaje

Libor Filák
Podlesí 4935
760 05 - Zlín

+420 603 360 767

OPASKY, PŘEZKY, KLÍČENKY

Pro vaši firmu, klub, organizaci nebo hasičský sbor můžeme vyrobit opasek nebo přezku s vašim logem nebo znakem. Kožené opasky mohou být s ražbou. Textilní opasky můžete mít jak s vlastním logem na přezce, tak se speciálně potisknutým popruhem.

Přidruženou výrobou jsou odznaky a kovové klíčenky, které mohou být i s ručně barveným logem. Minimální množství zakázkových výrobků je 500 ks.

Odkazy:
www.darking.cz/
hasici-darky.cz
iqsport.cz
www.moto-ustinl.cz

Reklama a odkazy
Úvodní stranaHasiči, policie, ZZS, MP

Hasiči, policie, záchranáři a státní správa

Na stránce HASIČI, POLICIE a STÁTNÍ SPRÁVA nalezne v nabídce výrobky jako HASIČSKÉ OPASKY textilní, textilní policejní opasky, textilní opasky pro záchranáře – textilní opasky obsahují na sponě otvírák na pivo. Dále jsou to výrobky - kožená pouzdra na doklady, vyšívaný textil – hasičské trička, hasičské čepice, polokošile hasiči, nášivky hasiči, domovenky, odznaky hasiči, hasičské medaile a plakety, vyznamenání a řády, flockované tubusy na diplomy, papírové tubusy. NÁŠIVKY HASIČI je možné dodat se suchým zipem, aby bylo možné nášivky umístit na hasičský oděv PS2. Veškeré výrobky je možné zabalit do dárkových krabiček. Na opasky jsou v nabídce speciální papírové KRABICE. Na krabičky je možné vyhotovit ražbu loga. Odznaky HASIČI jsou vyhotoveny ve 3D plastice, aby byl efekt všech detailů odznaku výraznější. Ve standardní nabídce výrobků pro hasiče se také nachází OTVÍRÁK na PIVO. Otvíráky na pivo je možné doplnit potiskem nebo laserovým značením. V přípravě jsou další výrobky pro hasiče.

BUDUJTE VZTAHY KVALITNÍMI DÁRKY!

Laciný dárek může kvalitního zákazníka urazit. Važte si stálých, kvalitních klientů pozornostmi a dárky, které mají takovou úroveň, kterou od nich očekáváte.

Galerie referencí