Zpracovávám data

výroba otvíráků na pivo

Kontaktní údaje

Libor Filák
Podlesí 4935
760 05 - Zlín

+420 603 360 767

OPASKY, PŘEZKY, KLÍČENKY

Pro vaši firmu, klub, organizaci nebo hasičský sbor můžeme vyrobit opasek nebo přezku s vašim logem nebo znakem. Kožené opasky mohou být s ražbou. Textilní opasky můžete mít jak s vlastním logem na přezce, tak se speciálně potisknutým popruhem.

Přidruženou výrobou jsou odznaky a kovové klíčenky, které mohou být i s ručně barveným logem. Minimální množství zakázkových výrobků je 500 ks.

Odkazy:
www.darking.cz/
hasici-darky.cz
iqsport.cz
www.moto-ustinl.cz

Reklama a odkazy
Úvodní stranaOstatnívýroba otvíráků na pivo

výroba otvíráků na pivo

 Výroba otvíráků na pivo – zakázkově lze vyrobit jakýkoliv OTVÍRÁK na pivo. V nabídce se také nachází patentovaný otvírák na pivo, který je skladem a lze jej doplnit laserovým gravírováním. Otvírák na pivo je jeden z nejoblííbenějších dárkových předmětů. V nabídce se nachází více jak 20 patentovaných kreací - otvírák na pivo. OTVÍRÁK na pivo se nachází také na přezkách na opasek. OTVÍRÁK na pivo může býr proveden ve 3D plastice dle Vašeho přání. Vaše logo můžeme zakomponovat do otvíráku na pivo. Povrchová úprava otvíráku zaručí jeho odolnost vůči oxidaci.

Zakázkové speciální otvíráky na pivo je možno vyrobit od 500 ks výše. 

Patentované otvíráky na pivo typ láhev - přívěšek na klíče - s laserovým gravírem lze vyhotovit od 100 ks.

Tento druh otvíráku na pivo je možné označit laserem. Na otvírák se zpravidla vyznačí adresa webových stránek nebo malé logo. Velikost loga, které je možné na otvírák aplikovat, je cca 23x7mm.

Všechny vyobrazené zakázkové vzorky výrobků s logem firmy, klubu nebo ochrannou známkou jsou neprodejné!

BUDUJTE VZTAHY KVALITNÍMI DÁRKY!

Laciný dárek může kvalitního zákazníka urazit. Važte si stálých, kvalitních klientů pozornostmi a dárky, které mají takovou úroveň, kterou od nich očekáváte.

Galerie referencí Klíčová slova