Zpracovávám data

Strojové vyšívání loga, výroba kožené opasky, výroba odznaků, přezky, klíčenky, přívěsky - výroba kožených opasků s ražbou klubového loga

Kontaktní údaje

Libor Filák
Podlesí 4935
760 05 - Zlín

+420 603 360 767

OPASKY, PŘEZKY, KLÍČENKY

Pro vaši firmu, klub, organizaci nebo hasičský sbor můžeme vyrobit opasek nebo přezku s vašim logem nebo znakem. Kožené opasky mohou být s ražbou. Textilní opasky můžete mít jak s vlastním logem na přezce, tak se speciálně potisknutým popruhem.

Přidruženou výrobou jsou odznaky a kovové klíčenky, které mohou být i s ručně barveným logem. Minimální množství zakázkových výrobků je 500 ks.

Odkazy:
www.darking.cz/
hasici-darky.cz
iqsport.cz
www.moto-ustinl.cz

Reklama a odkazy
Úvodní stranaHasiči, policie, ZZS, MPKravatové spony, manžetové knoflíčky

Kravatové spony, manžetové knoflíčky

V nabídce je HASIČSKÁ KRAVATOVÁ SPONA, HASIČSKÉ MANŽETOVÉ KNOFLÍČKY . Dle přání je možné vyrobit HASIČSKOU KRAVATOVOU SPONU, HASIČSKÉ MANŽETOVÉ KNOFLÍČKY na zakázku.

Všechnypředměty lze nakoupit na eshopu HASIČSKÉ DÁRKY.

Výroba od 500 ks !

Pánskou luxusní zlatou kravatovou sponu si můžete prohlédnout v následujícím videu. Na našem kanálu Youtube najdete i dámskou hasičskou kravatovou sponu, kravatovou sponu záchranář s hvězdou života a mnoho dalších výrobků.

 

BUDUJTE VZTAHY KVALITNÍMI DÁRKY!

Laciný dárek může kvalitního zákazníka urazit. Važte si stálých, kvalitních klientů pozornostmi a dárky, které mají takovou úroveň, kterou od nich očekáváte.

Galerie referencí