Zpracovávám data

Strojové vyšívání loga, výroba kožené opasky, výroba odznaků, přezky, klíčenky, přívěsky - výroba kožených opasků s ražbou klubového loga

Kontaktní údaje

Libor Filák
Podlesí 4935
760 05 - Zlín

+420 603 360 767

AKTUÁLNÍ NABÍDKA

Pro váš klub či firmu vyrobíme kožené opasky s ražbou a kovovou přezkou, kovové odznaky, nášivky, přívěsky z kovu nebo kůže. A to vše s vašim klubovým či firemním logem!

Využijte i možnosti strojového vyšívání loga či vašeho vlastního designu na všemožné textilní výrobky. Vyšíváme nejčastěji na trička, košile, nášivky, čepice.

Potřebujete vyšít logo či nápis na tričko, košili či jakýkoliv textil? Vyšíváme na vlastním vyšívacím stroji. Nabízíme možnost výroby ukázkového kusu vašeho klubového předmětu!

Odkazy:
hasici-darky.cz
iqsport.cz/
http://www.moto-ustinl.cz/
jawa.as

 banner hasici darky

Reklama a odkazy
Úvodní stranaHasiči, policie, ZZS, MPOpasek, pásek - hasiči, policie, záchranáři, městská policie

Opasky, pásky - hasiči, policie, záchranáři, městská policie

 V nabídce je HASIČSKÝ KOŽENÝ OPASEK - PÁSEK, HASIČSKÝ TEXTILNÍ OPASEK - PÁSEK, který obsahuje otvírák na pivo.

Dle přání je možné vyrobit OPASEK na zakázku.

Lze koupit na eshopu s hasičskými dárky.

Opasek HASIČI 35 mm s 3D přezkou si můžete prohlédnout v následujícím videu. Na našem kanálu Youtube najdete i další opasky jako například HVĚZDA ŽIVOTA a POLICIE, opasek HASIČI 40 mm s oválnou přezkou a mnoho dalších výrobků.

BUDUJTE SI SPRÁVNOU IMAGE

Buďte stylový a originální klub. Nechte si vyrobit vaše klubové kožené opasky s logem klubu, kterými se odlišíte od ostatních!

Kožený opasek je jedním z nejoblíbenějších doplňků každého správného motorkáře a neměl by na kalhotech chybět. Nabízíme možnost výroby ukázkového kusu vašeho klubového koženého opasku s ražbou.

Objednávka výroby opasků již od 50 kusů !!!

Galerie referencí Klíčová slova