Zpracovávám data

Odznaky, zvonečky – HASIČI

Kontaktní údaje

Libor Filák
Podlesí 4935
760 05 - Zlín

+420 603 360 767

OPASKY, PŘEZKY, KLÍČENKY

Pro vaši firmu, klub, organizaci nebo hasičský sbor můžeme vyrobit opasek nebo přezku s vašim logem nebo znakem. Kožené opasky mohou být s ražbou. Textilní opasky můžete mít jak s vlastním logem na přezce, tak se speciálně potisknutým popruhem.

Přidruženou výrobou jsou odznaky a kovové klíčenky, které mohou být i s ručně barveným logem. Minimální množství zakázkových výrobků je 500 ks.

Odkazy:
www.darking.cz/
hasici-darky.cz
iqsport.cz
www.moto-ustinl.cz

Reklama a odkazy

Odznaky

  V nabídce jsou HASIČSKÉ ODZNAKY. Dle přání je možné vyrobit HASIČSKÝ ODZNAK na zakázku. V přípravě jsou další HASIČSKÉ DÁRKY. Mezi další HASIČSKÉ DÁRKY patří tyto výrobky: HASIČSKÝ TEXTIL - HASIČSKÉ TRIČKO s reflexní výšivkou a s reflexním potiskem na zádech, HASIČSKÁ ČEPICE, HASIČSKÁ MIKINA, HASIČSKÁ BUNDA, HASIČSKÁ NÁŠIVKA, HASIČSKÝ OTVÍRÁK, HASIČSKÁ DOKLADOVKA, HASIČSKÝ KOŽENÝ OPASEK, HASIČSKÝ TEXTILNÍ OPASEK, který obsahuje otvírák na pivoHASIČSKÝ PŘÍVĚŠEK, HASIČSKÉ ŠLE, HASIČSKÁ PENĚŽENKA, HASIČSKÁ KRAVATOVÁ SPONA, HASIČSKÉ MANŽETOVÉ KNOFLÍČKY. Ve výrobním programu se nachází také dárky s nápisem POLICIE, ZÁCHRANÁŘI, MĚSTSKÁ POLICIE

 Odznaky s hasičskou tematikou můžete koupit ZDE.

BUDUJTE VZTAHY KVALITNÍMI DÁRKY!

Laciný dárek může kvalitního zákazníka urazit. Važte si stálých, kvalitních klientů pozornostmi a dárky, které mají takovou úroveň, kterou od nich očekáváte.

Galerie referencí Klíčová slova