Zpracovávám data

Strojové vyšívání loga, výroba kožené opasky, výroba odznaků, přezky, klíčenky, přívěsky - výroba kožených opasků s ražbou klubového loga

Kontaktní údaje

Libor Filák
Podlesí 4935
760 05 - Zlín

+420 603 360 767

OPASKY, PŘEZKY, KLÍČENKY

Pro vaši firmu, klub, organizaci nebo hasičský sbor můžeme vyrobit opasek nebo přezku s vašim logem nebo znakem. Kožené opasky mohou být s ražbou. Textilní opasky můžete mít jak s vlastním logem na přezce, tak se speciálně potisknutým popruhem.

Přidruženou výrobou jsou odznaky a kovové klíčenky, které mohou být i s ručně barveným logem. Minimální množství zakázkových výrobků je 500 ks.

Odkazy:
www.darking.cz/
hasici-darky.cz
iqsport.cz
www.moto-ustinl.cz

Reklama a odkazy
Úvodní stranaHasiči, policie, ZZS, MPTrička, čepice, mikiny, nášivky, reflexní nášivky, spodní prádlo, ponožky

Trička, čepice, mikiny, nášivky, reflexní nášivky, spodní prádlo, ponožky

  V nabídce jsou HASIČSKÁ TRIČKA, HASIČSKÉ ČEPICE, HASIČSKÉ MIKINY, HASIČSKÉ NÁŠIVKY, HASIČSKÉ REFLEXNÍ NÁŠIVKY, HASIČSKÉ SPODNÍ PRÁDLO, HASIČSKÉ PONOŽKY. Dle přání je možné vyrobit HASIČSKÉ TRIČKO s názvem sboru, s erbem obce nebo jiné logo, dále HASIČSKOU ČEPICI a jiný textil na zakázku. V přípravě jsou další HASIČSKÉ DÁRKY. Mezi další HASIČSKÉ DÁRKY patří tyto výrobky: HASIČSKÝ KOŽENÝ OPASEK - PÁSEK, HASIČSKÝ TEXTILNÍ OPASEK - PÁSEK, který obsahuje otvírák na pivo, HASIČSKÝ OTVÍRÁK, HASIČSKÁ DOKLADOVKA, HASIČSKÝ ODZNAK, HASIČSKÝ PŘÍVĚŠEK, HASIČSKÉ ŠLE, HASIČSKÝ ZVONEČEK, HASIČSKÁ PENĚŽENKA, HASIČSKÁ KRAVATOVÁ SPONA, HASIČSKÉ MANŽETOVÉ KNOFLÍČKY. Ve výrobním programu se nachází také dárky s nápisem POLICIE, ZÁCHRANÁŘI, MĚSTSKÁ POLICIE.

Čepice HASIČI je možné zakoupit ZDE.

BUDUJTE VZTAHY KVALITNÍMI DÁRKY!

Laciný dárek může kvalitního zákazníka urazit. Važte si stálých, kvalitních klientů pozornostmi a dárky, které mají takovou úroveň, kterou od nich očekáváte.

U NOVÝCH ZÁKAZNÍKŮ NA SEKERU NEDÁVÁME!
SPLATNOST FAKTUR NAD 14 DNÍ JE SPROSTOTA, NA KTEROU NESLYŠÍME!

 

Galerie referencí Klíčová slova