Zpracovávám data

Strojové vyšívání loga, výroba kožené opasky, výroba odznaků, přezky, klíčenky, přívěsky - výroba kožených opasků s ražbou klubového loga

Kontaktní údaje

Libor Filák
Podlesí 4935
760 05 - Zlín

+420 603 360 767

OPASKY, PŘEZKY, KLÍČENKY

Pro vaši firmu, klub, organizaci nebo hasičský sbor můžeme vyrobit opasek nebo přezku s vašim logem nebo znakem. Kožené opasky mohou být s ražbou. Textilní opasky můžete mít jak s vlastním logem na přezce, tak se speciálně potisknutým popruhem.

Přidruženou výrobou jsou odznaky a kovové klíčenky, které mohou být i s ručně barveným logem. Minimální množství zakázkových odznaků je 500ks.

Odkazy:
hasici-darky.cz
iqsport.cz
www.moto-ustinl.cz

Reklama a odkazy

Výroba mincí

Výroba mincí je součástí rozsáhlé nabídky zakázkových výrobků. Mince je možné vyrobit i s 3D plastikou hradu, zámku, loga firmy. Na MINCE je možné vyhotovit bistu. MINCE je možné vyrobit jako odlitek o větší tloušťce, případně s 3D motivem na obou stranách mince. Mince mohou mít také speciálně provedenou hranu. Mince mohou mít i jiný než kruhový tvar. Do mince je možné vyhotovit jakýkoliv otvor. Ražené mince jsou vyráběny s možností většího zpracování detailů. Všechny mince je možné balit do transportních celoplastových obalů-pouzder nebo použít dárkový obal – sametovou luxusní krabičku. V dárkové krabičce je otvor pro minci vyroben na zakázku dle požadavku zákazníka. Povrchová úprava mince může být provedena pravým zlatem, pravým stříbrem a následnou patinací.

Min. objednávka je 500 ks.

Všechny vyobrazené zakázkové vzorky výrobků s logem firmy, klubu nebo ochrannou známkou jsou neprodejné!

BUDUJTE VZTAHY KVALITNÍMI DÁRKY!

Laciný dárek může kvalitního zákazníka urazit. Važte si stálých, kvalitních klientů pozornostmi a dárky, které mají takovou úroveň, kterou od nich očekáváte.

U NOVÝCH ZÁKAZNÍKŮ NA SEKERU NEDÁVÁME!
SPLATNOST FAKTUR NAD 14 DNÍ JE SPROSTOTA, NA KTEROU NESLYŠÍME!

 

Galerie referencí