Zpracovávám data

Strojové vyšívání loga, výroba kožené opasky, výroba odznaků, přezky, klíčenky, přívěsky - výroba kožených opasků s ražbou klubového loga

Kontaktní údaje

Libor Filák
Podlesí 4935
760 05 - Zlín

+420 603 360 767

OPASKY, PŘEZKY, KLÍČENKY

Pro vaši firmu, klub, organizaci nebo hasičský sbor můžeme vyrobit opasek nebo přezku s vašim logem nebo znakem. Kožené opasky mohou být s ražbou. Textilní opasky můžete mít jak s vlastním logem na přezce, tak se speciálně potisknutým popruhem.

Přidruženou výrobou jsou odznaky a kovové klíčenky, které mohou být i s ručně barveným logem. Minimální množství zakázkových odznaků je 500ks.

Odkazy:
hasici-darky.cz
iqsport.cz
www.moto-ustinl.cz

Reklama a odkazy
Úvodní stranaOstatníVýroba vánočních zvonečků, dárkové a odlévané zvonečky, přívěšek zvoneček

Výroba odlévaných zvonečků, dárkové a vánoční zvonečky, přívěšek zvoneček

 Odlévané zvonečky jsou zajímavou a originální pozorností v předvánočním období nebo k Valentýnu. Hodí se také pro různá výročí firmy nebo večírky. Na zvonky se prování tři základní povrchové úpravy - starozinek, staromosaz, staroměď . Zvoneček může mít na vršku logo firmy na jedné straně, na druhé např. telefon, www, adresa a jiné. Skládá se ze čtyř částí. Zvonek malý - průměr těla 4cm, výška 2,8cm. Pro malosériovou výrobu je k dispozici varianta zvonečku s textilním ouškem. 

Na stránce výroba zvonečků naleznete různé velikosti a provedení zvonečků. Zvoneček lze vyrobit jako funkční s hezkým zvukem a nebo jen jako přívěšek na klíče. Zvonečky je možné zabalit do dárkové krabičky. Na zvonečky se používají různé pokovy. Nejklasičtější pokov, který se používá na ZVONEČKY je staromosaz. Zvonečky s jiným pokovem mají punc originality a určitě vašeho zákazníka zaujmou. Na vánoční zvoneček se vyrobí speciální vršek podle přání – logo, PF, libovolný text. Zvonečky se vyrábí ve standardní velikosti těla o průměru 40mm a výška těla zvonečku je 28mm. Vršek zvonečku může mít libovolný tvar a velikost. Doporučená celková výška zvonečku je do 65mm. Na zvonečky nelze umístit text nebo logo na jeho tělo.

Zvonečky je možné vyrobit na zakázku od 500 ks!

Všechny vyobrazené zakázkové vzorky výrobků s logem firmy, klubu nebo ochrannou známkou jsou neprodejné!

Zvoneček RYBÁŘI si můžete prohlédnout v následujícím videu. Na našem kanálu Youtube najdete i další zvonečky jako například HASIČI, ZÁCHRANÁŘI, MYSLIVCI, SPARTAN, PÍST, ČESKÝ LEV a mnoho dalších výrobků.

BUDUJTE VZTAHY KVALITNÍMI DÁRKY!

Laciný dárek může kvalitního zákazníka urazit. Važte si stálých, kvalitních klientů pozornostmi a dárky, které mají takovou úroveň, kterou od nich očekáváte.

U NOVÝCH ZÁKAZNÍKŮ NA SEKERU NEDÁVÁME!
SPLATNOST FAKTUR NAD 14 DNÍ JE SPROSTOTA, NA KTEROU NESLYŠÍME!

 

Galerie referencí